אודות

ארגון "אבן ישראל" (ע.ר) מאמין שחוזק השרשרת תלוי בחוזקה של החוליה החלשה ביותר שלה ולכן הוא לקח על עצמו לחזק, להעצים, לסייע ולהעניק משאבים לטובת השכבות הנזקקות בחברה במגוון דרכים 365 ימים בשנה.

ארגון "אבן ישראל" עושה זאת מכל הלב והוא מגיע עם הנתינה שלו לעשרות אלפי ילדים, בני נוער, קשישים, משפחות וחולים המשוועים לרווחה, שובע, ביטחון והזדמנות ליהנות מחיים טובים.

מתנדבי הארגון מגיעים לכל רחבי הארץ, לבתי חולים, למוסדות חינוך ולאזורי מצוקה, תוך שהם משתפים פעולה עם גורמי רווחה, חינוך ורפואה כדי להעלות חיוך על פני מי שזקוקים להם כדי לחוש תקווה, אמונה, ביטחון ואושר.

העזרה של ארגון "אבן ישראל" היא חומרית, מורלית וארגונית ועשרות מכתבי התודה שהוא מקבל על מגוון הפעילויות ומעשי החסד שלו לאורך השנים, מעידים על השפעתו ותרומתו המשמעותית לחברה הישראלית על כל גווניה ומגזריה.

לכל מקום שבו שורר עוני, אנחנו שואפים להביא רווחה. בכל מקום בו קיים חולי, אנחנו שואפים להביא מזור ורפואה. לכל פינה בה קיימות בדידות ומצוקה, אנו שואפים להביא אכפתיות, תשומת לב ואהבה.

אנו מודים בכל יום על הזכות להעניק, לחבק, לעטוף ולסייע ומוקירים את הפעילים, המתנדבים והתורמים היקרים שלנו שבזכותם כל זה אפשרי.